Iğdır İli Doğu’nun Çukurovasıdır

Biz Iğdır AYYILDIZ HANIMLAR kooperatifi olarak bu gün kuruluş dilekçemizi vermiş bulunmaktayız. AYYILDIZ HANIMLAR kooperatifi biz Iğdırlı hanımların dayanışmasının, emeğinin, kardeşliğinin ve hayırseverliğinin simgesi olacaktır.

Birleşmiş Milletler’in yaptığı çalışmaya göre dünya genelinde yaklaşık 800.000 kooperatif ve bir milyardan fazla kooperatif ortağı bulunmaktadır. Avrupa Birliği içerisinde ise yaklaşık 165 milyonu aşkın kooperatif ortağı ( AB toplam nüfus 447 milyon) ile 250.000 civarında kooperatif bulunmakta ve bu kooperatifler aracılığıyla 5,4 milyon kişiye iş imkânı sağlanmaktadır. Kooperatifler özellikle Amerikan, Fransız, Japon ve Alman ekonomilerinde önemli bir rol oynamaktadırlar. Avrupa Birliği içerisinde yaşayan insanların üçte biri kooperatif üyesidir.  Iğdır ili doğunun çukurova’sı olmasına rağmen bir tane bile kadın kooperatifi bulunmaması büyük bir eksikliktir Onlar başardıysa bizlerde başarabiliriz.

Neler Yapıyoruz ?

Bizler Ayyıldız Kadın Kooperatifi olarak sağlıklı ve doğal ürünleri yaygınlaştırmaya ve insanların sağlıklı beslenmesi için hizmet sağlıyoruz.

Misyonumuz

Ayyıldız Kadın Kooperatifi Salça ,Reçel , Erişte , Tuz , Bakliyatlar ve daha bir çok ürünü özenle ve hijyenik bir şekilde sağlamakta ve sağlığa önem verme amacındadır .

Vizyonumuz

Ayyıldız Kadın Kooperatifi olarak gelecekte daha kaliteli ve profesyonel hizmet sağlama gayretinde olmaktayız . Sağlıklı yaşamı her bireyin öğrenmesi için desteleyeceğiz.

Sohbet Et
1